Intensywny smak oraz aromat kawy LAVAZZA Crema e Aroma

15 czerwca 2022 0 Comments

LAVAZZA Crema e Aroma ma niezwykle intensywny smak oraz aromat, który pozostaje z nami przez długi czas. Obfita pianka to jedna z głównych zalet kawy LAVAZZA Crema e Aroma. Jest to specjalna mieszanka kawy, która polecana jest miłośnikom espresso o niezwykle dużej zawartości kofeiny, cappuccino oraz dobrego latte. LAVAZZA Crema e Aroma jest to kawa idealnie komponująca się z różnymi dodatkami jak mleko, czy czekolada. Dzięki temu wielbiciele kawy mogą doświadczyć nowych doznań smaku. Kawa LAVAZZA Crema e Aroma ma niepowtarzalny smak oraz najwyższą jakość docenianą przez koneserów z całego świata. Kawa Lavazza jest najczęściej wybieraną kawą spośród wszystkich dostępnych mieszanek kawy. 
 

Idealnie zrównoważona kawa LAVAZZA Crema e Aroma

Kawa LAVAZZA Crema e Aroma potrafią docenić wszyscy miłośnicy kawy. Idealnie zrównoważona kawa LAVAZZA Crema e Aroma jest specjalną mieszanką ziaren robusty i arabiki zachowując przy tym odpowiednie proporcje 50 na 50. Jeżeli odpowiednio zaparzymy kawę  LAVAZZA Crema e Aroma, możemy wyciągnąć z niej intensywny smak i głęboki aromat. Nawet najbardziej wymagający miłośnicy kawy docenią ją za to. Picie codziennie filiżanki kawy LAVAZZA Crema e Aroma zachwyci nas obfitą pianką i smakiem w niezwykłym bursztynowym kolorem. 

Właściwości zdrowotne kawy LAVAZZA Crema e Aroma

Kawa LAVAZZA Crema e Aroma ma niezwykle korzystny wpływ na nasze dobre samopoczucie i zdrowie. Ziarna kawy nie służą tylko i wyłącznie do zrobienia napoju. Mogą również posłużyć w przemyśle farmaceutycznym oraz kosmetycznym, jako maseczki na twarz lub krem do rąk. Substancja zawarta w kawie obniża proces starzenia. Dzięki takim właściwościom jest bardzo rozchwytywana na świecie. Zdecydowana większość mieszanek kawy świata pochodzi z odmiany arabika oraz robusta.  

LAVAZZA Crema e Aroma ma niezwykle intensywny smak oraz aromat, LAVAZZA Crema e Aroma stanowi idealne połączenie ziaren robusta i arabika, LAVAZZA Crema e Aroma dzięki swym właściwością jest rozchwytywana na całym świecie.